РУС
УКР
ENG
На главную
Версия для печати
Написать письмо
Контакты
04071. Украина. Киев.
ул. Ярославская, 5/2.
Клуб «Петрович»

+ 38 (044) 425-79-08
Перейсти в раздел «Виртуальный тур»
Клуб «Петрович»

Клуб «Петрович» – це не черговий «концептуальний клуб», яких зараз багато у Києві. Клуб «Петрович» – це дещо абсолютно інше. Це – дім-музей минулого часу. Клуб «Петрович» розташований у підвалі старовинного будинку на тихій подільській вуличці. Інтер’єр клубу складають старі речі, які багато побачили на своєму життєвому шляху, і, на кінець, які знайшли спокій. Шлягери 40-80-х років минулого століття, звучать як із дідусевого патефону. Все тут дихає доброю ностальгією за часом, в який дуже часто так хочеться повернутися…

«Петрович» любить своїх гостей

І це не просто слова, написані на кожній сторінці меню, але і дії: для гостей у клубі є шахи, шашки, доміно, карти, п’ятнашки та інші настільні ігри, а сплачене і недопите гостями спиртне буде чекати їх протягом цілого року. За бажанням гості можуть придбати будь-які роботи із колекції клубу, за наявності трьох фотографій замовити свій бюст, а також подарувати клубу предмети свого дитинства і юності, а потім абсолютно задарма приходити до клубу на зустріч з ними.

«Петрович» скликає друзів

«Петрович» завжди радий смачно і недорого нагодувати своїх друзів. З особливим задоволенням Петрович зустрічає у себе відомих телеведучих і журналістів, бізнесменів і політиків, які зберегли почуття гумору, піарників, політ консультантів і рекламістів, дизайнерів і архітекторів, гумористів. «Петрович» пригощає і розважає своїх гостей до того часу, поки вони самі не забажають піти, а у вихідні дні – до 5 ранку. З 9 години вечора кожен день – жива музика.


Підписка на новини
E-mail:  
Відписатися:
КухняCopyright © 2005-2006 www.sitnikov.com Все права защищены.
Разработчик YUDJES GROUP